2019. október: Növény

Szepesi Julianna - A mézárus
téma: zsánerkép

2019. október 8. kedd, 18 óra

A tatabányai erőműves minikiállítás megnyitása a klubteremben

Vendégünk: Radisics Milán fotoriporter

• Radisics Milán
    fotográfus
    1999-től fotózik professzionális szinten. A Magyar Sajtófotó Pályázaton két alkalommal is kategória első díjat nyert, a világ legrangosabb természetfotó pályázatán, a BBC Wildlife Photographer of the Year-en 2003-ban Highly Commended díjat érdemelt ki. Győztese a National Geographic nemzetközi fotó-pályázatának 2006-ban, ahol a 40 000 pályaműves mezőnyben megnyerte a Natural World kategóriát. 2006 óta a naturArt-Magyar Természetfotósok Szövetségének elnöke. Radisics Milán 1968-ban született a Vajdaságban, 1992-tôl családjával Budapesten él. Saját reklámügynökségében kreatív igazgatóként dolgozik, alapítója és főszerkesztője a ZOOM Magazinnak, amely 2006-ban és 2007-ben megkapta az arany Pro-Typographia díjat. Jelenleg a National Geographic Magyarország megbízásából több projekten is dolgozik.

Klub éves kiállításhoz képleadás!
Fejenként 5 kép pendrive-on, személyes leadással.
A képek mérete a szokásos, 45x30 cm, 300 dpi-ben.
Aki ettől eltérő méretű képet ad le, az erre a méretre készített háttérbe illessze be a képét, a háttérnek RGB-ben 0,0,0, vagyis fekete színt kell adni.
A fájlnév a következőképpen nézzen ki:
Gipsz Jakab A beton dicsérete
Mint tudjuk, minden tag legalább egy képpel jelen lesz a kiállításon, ezért a kívánt képet jelölje meg egy F betűvel a fájl név végén!
Leadás a klubnapokon, határidő 2019. október 22.