2020. szeptember: A nyaraló ember

Szabó József - Elszakadás
téma: víz

minden második kedden 18-20-ig
(részletek a Klub program menüpontban)
A klubfoglalkozásokat egyelőre felfüggesztettük!

Szepesi Julianna klubvezetőnél
fotoklubkobanya@gmail.com

2020. II. félév

Kedves klubtagok!

Mint tudjuk, a koronavírus támadásának második hulláma várható.
A klub vezetősége meghányta-vetette az őszi klubfoglalkozások megtartásának lehetőségét.
Arra a döntésre jutottunk, hogy nem kockáztatunk, a klubfoglalkozások megtartását egyelőre elhalasztjuk, és ez azt jelenti, hogy a tervezett kiállítások a Folyosó Galérián is elmaradnak.

VISZONT:
Mivel szabad levegőn semmi akadálya nincs a személyes találkozásnak, ezért úgy gondoljuk, hogy a fotós kirándulásainkat egyelőre nyugodtan megtarthatjuk. Az első alkalom szeptember 5-én, szombaton lesz, Vácra. (Részletek később.)
Szeptembertől a szokott módon indul a hó képe házi pályázat (szeptemberi téma: a nyaraló ember) és ha igény van rá, akkor a fotófeldolgozós játék is.

Folyamatosan figyelemmel fogjuk kísérni a helyzet alakulását és ennek megfelelően alakítjuk majd a programjainkat.

Kérem megértéseteket, vigyázzatok magatokra, találkozunk a kiránduláson, a maszkot ne hagyjátok otthon, üdv,
Juló, András, Zoli