2018. január: Üveg

2017 év képe nyertese:

egri zsuzsa szertartas 04
Egri Zsuzsa - Szertartás

Klubkiállítás: "Új képek 2017" (megnyitó)

2017. november 15.

csoportkep 2017

2017. november 14-én nyílt meg "Új képek - 2017" címmel éves klubkiállításunk a Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Galériájában.
A kiállítást Morassi László, a Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Nonprofit Kft. szakmai vezetője nyitotta meg.
Közreműködött: Havasi Zoltán és Kontur Kata, gitár és ének.
Látogatható: 2017. november 14-29-ig, keddtől péntekig 14-19 óra között, szombaton 9-14 óráig.

A fotókat Szabó János, Ordódi Erzsi, Slyuch András és Szepesi Julianna, a hókiflit Kovalik Marika készítette.

foto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi Erzsifoto: Ordodi ErzsiPollak Lacifoto: Slyuch Andrasfoto: Szepesi Juliannafoto: Szepesi Juliannafoto: Szepesi Julianna