2017 június

Győri Fotópiknik a Radó szigeten 2017

2017. július 16.

piknik2017 01
16. alkalommal került megrendezésre a Győri Fotópiknik 2017. július 16-án, vasárnap a Radó szigeten, a Győri Fotóklub Egyesület rendezésében. A remek képanyag megtekintésén felül örömmel üdvözöltük az ismerős fotósokat és hozzátartozóikat. Ez annál is inkább örömünkre szolgált, mert idén elmaradt a MAFOSZ tábor, az ország fotósainak sokunk által kedvelt össznépi találkozója. Az időjárás nekünk kedvezett, na, a szelet leszámítva. A kiállítók sok-sok fortéllyal oldották meg, hogy a képeik biztonságban vészeljék át a kiállítást. Veszteségünk: 2 szakadt és 2 "szárnyra kelt" fotó.

A Kőbányai Fotóklub színeit 5 fotós képviselte: Szécsényi Zsuzsa, Molnár Csilla, Szabó János, Baranovszky Ádám és Szepesi Julianna.

szabo janos gyoripiknik 01piknik2017 02szabo janos gyoripiknik 02szabo janos gyoripiknik 04szabo janos gyoripiknik 03szecsenyizsuzsa gyoripiknik 02szecsenyizsuzsa gyoripiknik 04szecsenyizsuzsa gyoripiknik 05szecsenyizsuzsa gyoripiknik 06szepesijulianna gyoripiknik 01szepesijulianna gyoripiknik 02szepesijulianna gyoripiknik 03fotó: Szepesi Juliannafotó: Szepesi Juliannafotó: Szepesi Juliannafotó: Szepesi Juliannafotó: Szepesi Juliannafotó: Szepesi Juliannafotó: Szepesi Juliannafotó: Szepesi Juliannafotó: Szepesi Juliannafotó: Szepesi Julianna