2018. április: Hosszú záridő

2018/03 Baranovszky Ádám - Elgondolkodva, téma: sziluett
Baranovszky Ádám - Elgondolkodva
téma: sziluett

(2018-ban erre nincs lehetőség)

A női lét sokszínűsége

2018. április 10.

A Marie Claire magazin "A női lét sokszínűsége" című, 2018-ban kiírt fotópályázatán dr. Tóta Krisztián fotósorozata 3. helyezett lett és így bekerült a 20 kiállításra javasolt pályamű közé.
Az eredményhirdetéssel egybekötött kiállítás-megnyitó helyszíne az Allée Bevásárlóközpont aulája (1117 Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10.), a megnyitó időpontja 2018. április 24. 18 óra.
A kiállítás megtekinthető ugyanott, 2018. április 24-29. között.

dr Tota Krisztian - Fly Away With Medr Tota Krisztian - Here Today Gone Tomorrowdr Tota Krisztian - Boys Dont Crydr Tota Krisztian - Bubbles of Happinessdr Tota Krisztian - Natural Born Pole Dancer

Szabó József újabb sikere: A-MAFOSZ/b!

2018. március 27.

Szabó Józsefnek a nemzetközi és a hazai fotószalonokon elért eredményei alapján a Magyar Fotóművészeti Alkotócsoportok Országos Szövetsége (MAFOSZ) 2016-ban A-MAFOSZ, majd idén márciusban a "MAFOSZ Kiváló Művésze bronz fokozat" (A-MAFOSZ/b) fotóművészeti diplomát adományozott.

Íme Józsi 5 legsikeresebb képe, melyek összesen 13 hazai és nemzetközi díjat értek el:

Szabo Jozsef - PonytailsSzabo Jozsef - Szabadsag hidSzabo Jozsef - SilhouettesJozsef Szabo - Szitakoto naszSzabo Jozsef  -Belem tower